Kullanım & Gizlilik Şartları

Kullanım Şartları

KaralarArge.com sitesi Karalar Arge & IT Danışmanlık firmasının hizmetlerini tanıttığı bir web sitesidir. Firma ve faaliyet tanıtımları haricinde alanında bazı faydalı gördüğü makale, eğitim ve dökümanları paylaşabilir. Bu paylaşımlar ücretsiz olup tamamen site ziyaretçilerinin faydalanması için yayınlanmaktadır. Bu paylaşımlardan istifade edildiğinde doğabilecek hertürlü sorun ve sorumluluktan KaralarArge.com sitesi ve Karalar firması sorumlu tutulamaz. Hertürlü sorumluluk site ziyaretçilerinin kendisine aittir.

Gizlilik Anlayışımızın Beyanı

Siteyi ziyaret eden, iletişim kuran kişilerin bilgileri 3. şahıs ve kurumlara satılmaz. Biz ip ve ziyaret bilgilerinizi ancak sitemizi geliştirmek, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için istatistiksel veri olarak kullanabiliriz. Bu verileri istediğimiz zamanlarda bir düzene bağlı kalmaksızın silebiliriz.

Ödeme Sayfaları

Web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde girdiğiniz kredi kartı vb. bilgileri depolamıyor, alışveriş sırasında anlık olarak ilgili bankaya güvenli bağlantı üzerinden (SSL Sertifikaları ile) iletiyoruz. İşlem başarılı olsada olmasada hiçbir kredi kartı vb. bilginizi hiçbir amaçla kayıt altına almıyoruz.

Kabul Şartının Keyfiyeti

Ücretli olarak sunduğumuz hizmetleri biz seçmekteyiz, ücretsiz olarak paylaşılan bilgi ve makalelerden istifade etmeniz halinde ise, İslam dini inançları ile çelişmeyen, Helal kaidelerinin sınırları içindeki iş ve faaliyetlerde kullanmalısınız ancak buna rızamız vardır.

Bu sayfada belirtilen bilgileri ve şartları kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız ve ziyaret etmeyiniz. Aksi halde bu sayfada beyan edilenlerin tümü kabul edildi sayılacaktır.