Karalar Arge & IT Danışmanlık, 2003 yılından beri bilişim sektöründe çeşitli alanlarda hizmet veren bir kuruluştur. Ekibimiz içerisinde yazılım, tasarım, elektronik, sunucu hizmetleri ve siber güvenlik alanında uzun yıllar hizmet vermiş, uzman personellerimiz bulunmaktadır. Deneyimli ve prensipli kadromuz ile, Türkiye genelinde birçok kuruluşa hizmet verdik, vermekteyiz.

Yazılım alanında kuruluşların ihtiyacına özel butik çözümler sunmamızın yanı sıra ürettiğimiz ve satışını yaptığımız birçok paket programımız da mevcuttur. Windows ve linux programları, web ve mobil uygulamalar hazırlamaktayız. Mevcut yazılımlarınıza entegre ek yazılım çözümleri de geliştirmekteyiz.

Mikroişlemci (mikrochip) yazılım, elektronik kart tasarım ve imalat çözümlerimiz ile, yazılım alanındaki gücümüzü kendi donanımlarımızı ve müşterilerimizin talep ettiği donanımları üreterek fiziksel ürünler ile birleştirdik.

Kuruluşların yaşadığı başlıca problem olan donanım teknolojilerini farklı firmadan, yazılım ihtiyaçlarını farklı firmadan ürettirmeye çalışmaları ve cihazlar ile yazılımlar arasındaki uyum sorunlarını bizim müşterilerimiz yaşamamaktadır. Çünkü Karalar Arge bünyesinde her iki alanda da uzman personelleri ile bu alanlarda bütünleşik bir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimizin taleplerine en kalıcı ve güvenilir çözümler üretmek ve kendi uzmanlığımız ile, işlerini taleplerinin ötesinde geliştirmekteyiz. Birçok kuruluş arge hizmetlerimizden yararlanarak ürünlerini ve faaliyetlerini geliştirdi. Birçok kuruluşa ise IT danışmanlık hizmetlerimiz ile güvenli ve kararlı çözümler sunduk ve sunmaktayız.